201902.16
0
0

Modele cizme per femra 2017

Modelet e bëra në stilin e larafies, ose Teknika patchwork, do të tërheqë vëmendjen e publikut, në MODELE të Tilla detajet, të ndryshme në Stil dhe shkallë ngjyra janě të lidhura. Duc parë koleksionet e fundit të Vitit 2017, gjëja e parë që Mund t`i kushtoni vëmendje është numri i madh i çizmave të paraqitura. Dhe kështu që Ju me siguri Mund të shihni këtë, shikoni në koleksionet më të Fundit të Nina Ricci, Burberry, Haider Ackerman, Dior, Altuzarra, dhe të tjerët. Këto këpucë MODELE janě paraqitur në materialet më të papritura dhe të qarta dhe ngjyra. Ju Mund të shihni Këtu zakonshme e Zezë, lëkurë e lustruar, Kamoshi ngjyrat natyrore Mbytur dhe MODELE botfort me takë të lartë, i Cili kombinon me MODELE të ndryshme të imperméables ose xhaketa. Nëse Doni të theksoni Harmoni dhe hijeshi, qëndroni në çizme me një unazë. Flokët e lartë të flokëve Gjithmonë do të jenë një Simbol i féminisitetit dhe atraktivitetit, kështu Që PA to, Duke përfshirë çizmet me takë të lartë, koleksionet për vjeshtë dhe dimër të Vitit 2016-2017 NUK janě shpenzuar. MODELE të Tilla çizme kanë qenë prej kohësh konsiderohet standardi kryesor i feminitetit dhe Stil të pabesueshme dhe në këtë Rast, çizmet Gjithashtu NUK të jetë një përjashtim. Pendë e flokëve dhe thembra do të, si më parë, pranverën aktuale të Vitit 2017. Falë këtyre këpucëve, këmbët e vajzave duken më të hollë dhe tërheqëse.

Në mbledhjen e TIJ të designers famshme të modës arritur të vënë së bashku për të Lidhur stilin e Tyre krijuese dhe Klasik, Duke e bërë çizme thembra më e pazakontë. Kjo këpucëve Mund të vërehet në koleksionet e aksesorëve Marni dhe Haider Ackerman, çizmet e TIJ në takë të lartë, ATA kanë shtuar Origjinale. Çizme gjysmë, çizme kyçinash APO çizme nga lëkurë të breveté-një nga Trendet më të njohura të sezonit. MODELE të Tilla duken shuë elegante dhe elegante. Sot do të flasim për fundet dhe për Modelet në tendencë për stinën vjeshtë/dimër 2017-18. Të gjatë, mini, Deri Tek gjunjët, me pala, prej jeans ETJ. Ja cilët do të jenë Modelet e fundeve që do të preferohen këtë Sezon. Çfarë risive do të na paraqesin projektuesit në koleksionet e pneu të Reja të këpucëve të çizmave të pranverës së Vitit 2017? Në koleksionet pranverë 2017 Ju do të gjeni një shumëllojshmëri të Gjerë të textures, nga krokodili Vërtetë, struci, viç dhe Top Futbolli me Modelet e Reja, të trajtuara me anë të poinçonnage APO prerja Lazer. Designers nga markë e njohur Prada bërë një theks të Madh në çizme të gomës, të cilat janě të domosdoshme në një mot të lagësht dhe me Shi.

Marka franceze Marni dhe Lanvin përdorin një kombinim të DISA materialeve në koleksionet e Tyre. MODELE të Tilla të përziera janě shumë të njohura kohët e fundit. E famshme Saint Laurent zgjodhi për risitë e sezonit lëkure klasike të Zezë, Versace-textiles.